McALPINE bath clicker waste 58mm tail CBW70-CLK
SKU: 61020585
Delivery & Returns
Delivery Options
Product details
Weight0.455 kg
Dimensions7.0 × 6.0 × 7.0 cm
BrandMcAlpine
Product Type
Size58mm
Part TypeWaste
Description
– Packaged Weight: 0.455 kg
– Packaging Length: 70 mm
– Packaging Width: 60 mm
– Packaging Height: 70 mm
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “McALPINE bath clicker waste 58mm tail CBW70-CLK”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Current Item