McAlpine 90mm Shower Trap ST90WH10-70
SKU: 61020981
Delivery & Returns
Delivery Options
Product details
Weight0.416 kg
Dimensions21.0 × 11.8 × 8.5 cm
BrandMcAlpine
Product Type
Size90mm
Part TypeTrap
Description
– Packaged Weight: 0.416 kg
– Packaging Length: 210 mm
– Packaging Width: 118 mm
– Packaging Height: 85 mm
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “McAlpine 90mm Shower Trap ST90WH10-70”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Current Item