McA Dip Tube For Shower Traps 75mm STW75-TUBE
SKU:
Delivery & Returns
Delivery Options
Product details
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.0 × 4.0 × 13.3 cm |
| Brand | McAlpine |
| Product Type | Shower Trap |
| Size | 75mm |
Description
– Packaged Weight: 0.029 kg
– Packaging Length: 40 mm
– Packaging Width: 40 mm
– Packaging Height: 133 mm
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
Rated 2 out of 5
Rated 1 out of 5
Be the first to review “McA Dip Tube For Shower Traps 75mm STW75-TUBE” Cancel reply